اصول اولیه دوخت: نحوه دوخت دکمه ها - 

آیا تاکنون یک لباس آماده برای پوشیدن خریداری کرده اید و متوجه شده اید که یک دکمه مسطح کوچک در داخل آیتم ، درست زیر دکمه ای که در بیرون ظاهر می شود وجود دارد؟ این یک دکمه است!

لباس ، لحاف ، لوازم جانبی یا دکوراسیون اتاق خیاطی خود رابرای خیاطی کردن آماده کنید ، روکش ها ، دارت ، جیب ، لوازم جانبی ، خطوط خیاطی و سایر عناصر طراحی را مشخص کنید. گاهی اوقات نیاز دارید وقت خود را برای یاد گیری نکات ریز خیاطی صرف کنید مانند نخ کردن سوزن تعمیر چرخ خیاطی و آموزش خیاطی.، اما گاهی اوقات پیش میا آید شما علاوه بر اصول خیاطی از پارچه شناسی هم یر در بیاورید تا بتونید خیاطی کنید

راهنمای خیردی چرخ خیاطی چه نوه چرخ خیاطی انتخاب کنیم؟؟

اگر تازه شروع به خیاطی کرده اید ، می خواهید بلافاصله یک چرخ خیاطی بخرید. این که آیا این آخرین مدل است ، من می توانم همه چیز را خیاطی کنم. برای یادگیری این شغل نیازی به آخرین چرخ خیاطی رایانه ای ندارید. زیرا خیاطی فقط به استفاده از دستگاه محدود نمی شود. برعکس ، ممکن است دستگاه یکی از اساسی ترین لوازم خیاطی باشد، اما حداقل یکی از ابزارهایی که استفاده خواهید کرد. اگر می خواهید برای اولین بار چرخ خیاطی بخرید ، می گویم یک مارک بخرید که مناسب بودجه شما باشد. حتی می توانید در اینترنت تحقیقاتی انجام دهید ، وبلاگ ها و نظرات را مطالعه کنید ، سپس در مورد ویژگی های وب سایت های مارک ها مرور و تصمیم گیری کنید.

دوخت یک لباس و بعدا دوخت لباس دیگر

شما وقتی شروع به خیاطی می کنید بسیار هیجان زده می شوید و می خواهید خیاطی ، خیاطی ، خیاطی کنید. با این حال ، اگر کار ناتمام دارید ، کار خیاطی را شروع نکنید. زیرا شاید اشتباه های زیادی انجام داده و تا زمان اتمام آنها را برطرف کنید. در هر مرحله از خیاطی چیزهای جدیدی خواهید آموخت ، می فهمید که چگونه می توانید آنچه را که به طور عملی یاد گرفته اید انجام دهید. ابتدایی ترین چیز در دوخت ، هرچه اشتباه بیشتری انجام دهید ، یادگیری بیشتری خواهید داشت. هرچه بیشتر یاد بگیرید ، در پروژه بعدی خود بهتر عمل خواهید کرد. بنابراین در ابتدا پارچه زیادی را هدر می دهید.

استفاده از مواد خیاطی اشتباه یا ضعیف

من تازه شروع به خیاطی کردم ، هزینه زیادی هم دارد ، بنابراین اجازه دهید من آن را اصولی یاد بگیرم نه دیمی ،  انتخاب سوزن مناسب سوزن از کیفیت خوبی برخوردار باشد بهتر هست ، به جای مداد علامت زن ، از صابون میتوانبد استفاده کنید 

اما مواد ارزان و بی کیفیت را خریداری نکنید که باعث بشود شما از خیاطی کردن منصرف بشید ، حتی اگر اینگونه نباشد ، کار خود را اصولی انجام داده  و وقت بیشتری صرف کنید. به عنوان مثال یک قیچی پارچه ای مناسب داشته باشید و در صورت امکان اجازه دهید در جایی بماند که کسی نتواند آن را پیدا کند. از آنجا که کسی که خیاطی نمی کند درک نمی کند که از قیچی خیاطی نباید برای هر کار دیگری استفاده شود ، آن را کند می کند و هنگام برش پارچه ممکن است خوب برش نزند. 

مجله خیاطی سیماکده

برای برش کاغذ و سایر مواد ، قیچی جداگانه خواهید داشت ، قیچی برای کشیدن نخ و ضربه محکم و ناگهانی ، خیاط با کیفیت بالا (صابون) ، پین های با کیفیت بالا.

حتی اگر نمیخواهید خیاطی را حرفه ادامه دهید ، این موادی هستند که باید همیشه در خانه داشته باشید.

دستنوشته ها ، ,خیاطی ,خواهید ,یک ,دهید ,چرخ ,چرخ خیاطی ,دهید ، ,می خواهید ,خیاطی ، ,آن رامنبع

فرهنگ بختیاری ها ۱

بخشی از زندگی نامه بی بی مریم بختیاری

توضیحات کامل کولر گازی اجنرال ۲۴۰۰۰ با برد دی سی اینورتر

زمان ثبت نام لاتاری گرین کارت

راهنمای خرید قهوه ساز

نحوه خرید بازی جی تی ای وی اورجینال

رژیم غذایی کتوژنیک در درمان کبد چرب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات دندانپزشکی دانلود رایگان نرده پیش ساخته دانلود آهنگ جديد ايمان بلك سيك اینجا همه چی هست تدریس خصوصی آیلتس فیلم 09196838263فلزیاب المنتال سوپر دانلود فایل فناوری و تلویزیون دیجیتال